صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

دوره های کمبریج انگلستان
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

دوره های زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج انگلستان در آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان از سطح مقدماتی تا پیشرفته در 5 سطح CPE-CAE-FCE-PET-KET در 32 ترم مختص رده سنی 15 سال به بالا برگزار می گردد.

این دوره ها در آموزشگاه زبان اسپیکان به سه دسته مقدماتی KET و PET با کتابهای Objective Key و Objective PET از انتشارات کمبریج انگلستان و دوره متوسطه FCE و پیشرفته CAE و CPE با مجموعه کتابهای GOLD از انتشارات پیرسون انگلستان دسته بندی می شوند.

این مجموعه کتابها با طراحی دقیق و هدفمند از آموزش انگلیسی که ترکيبي از دو بخش آموزش و آمادگی آزمون می باشد ارائه گردیده است. تاکید این مجموعه کتب بر روی تقويت هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت communicative و همچنین آموزش نکات گرامری و واژگان ضروری همراه با ارائه نکات و استراتژی های آزمون کمبریج مطابق با سيستم بريتانيايی (British Accent) جهت آماده سازی زبان آموزان در آزمون های ESOL کمبريج استوار گردیده است

نکته ای که آموزشگاه زبان اسپیکان را از سایر موسسات زبان متمایز می کند، توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان با در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، زندگی و تحصیلی آنها و ارائه سیستم های متنوع آموزش زبان انگلیسی منطبق با آخرین استانداردهای آزمون دانشگاه کمبریج انگلستان همراه با تست های مرحله ای سنجش پیشرفت می باشد. همچنین با توجه به اینکه تقویت همزمان مهارت های چهارگانه زبان، یکی از اصلی ترین اهداف در این دوره ها می باشد، مدیران و اساتید دپارتمان آموزش زبان انگلیسی آموزشگاه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضای آموزشی پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مهارت های زبان انگلیسی را در موقعیت های شبیه سازی شده فراهم نمایند تا زبان آموزان محترم را جهت آمادگی برای شرکت در آزمون های دانشگاه کمبریج انگلستان و اخذ مدرک رسمی آماده نمایند.

با شرکت در دوره های انگلیسی دانشگاه کمبریج انگلستان سطح زبان خود را استاندارد کرده و مدرک معتبر دریافت نمایید

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان اینجا کلیک نمایید

معرفی دوره ها

دوره KET

KET مخفف عبارت (Key English Test) می باشد و آزمونی است که توانایی افراد را در زمینه گفتاری و نوشتاری در سطح مقدماتی و روزمره می سنجد. زبان آموزانی که با مقدمات زبان انگلیسی آشنا باشند می توانند در آزمون KET شرکت نمایند. زبان آموزانی که موفق به اخذ این مدرک می شوند دارای مهارت های مقدماتی در برقراری ارتباط و بیان عباراتی پیرامون امور روزمره، تحصیلات و سوابق خود خواهند بود و می توانند به هنگام سفر به کشورهای خارجی و انگلیسی زبان نیازهای پایه ای خود را به آسانی برطرف نمایند.

دوره KET در آموزشگاه زبان اسپیکان همانند جدول زیر در 3 ترم 12 جلسه ای برگزار می گردد تا زبان آموزان با شرکت در این دوره ها علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان، برای شرکت در آزمون KET دانشگاه کمبریج انگلستان آماده شوند.

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

دوره PET

PET مخفف عبارت (Preliminary English Test) به عنوان دومین آزمون رسمی کمبریج برای بزرگسالان محسوب می گردد که توسط بسیاری از کارفرماها، ادارات دولتی و مراکز آموزشی به عنوان مدرکی رسمی پذیرفته می شود. قبولی در آزمون PET نشان دهنده میزان توانایی افراد در استفاده از زبان انگلیسی در محل کار، تحصیل و حتی مسافرت می باشد. حدود ۲۷۰۰ مرکز معتبر در سراسر دنیا این آزمون را ارائه می دهند و هر ساله هزاران نفر برای توسعه کار و یا اهداف تحصیلی خود در جهت ارزیابی دانش زبان انگلیسی خود در این آزمون شرکت می کنند.

دوره PET در آموزشگاه زبان اسپیکان همانند جدول زیر در 6 ترم 12 جلسه ای برگزار می گردد تا زبان آموزان با شرکت در این دوره ها علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان، برای شرکت در آزمون PET دانشگاه کمبریج انگلستان آماده شوند.

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

دوره FCE

FCE مخفف عبارت First Certificate in English (اولین مدرک انگلیسی) می باشد و به عنوان یکی از محبوبترین و کاربردی ترین دوره ها و آزمونهای دانشگاه کمبریج در سطح بالاتر از متوسطه محسوب می گردد. آزمون FCE در جدول برگزاری آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان پس از آزمون PET قرار گرفته و این آزمون دانش زبانی زبان‌آموزان را در سطح فرامیانی(Upper-Intermediate) مورد ارزیابی قرار می‌دهد. همه ساله و در هر فصل تعداد بسیار زیادی از زبان‌آموزان در سراسر دنیا با شرکت در این آزمون و کسب نمره‌ قبولی مدرک رسمی و بین‌المللی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت می کنند که این مدرک اعتباری مادام العمر داشته و نیاز به تمدید ندارد.

دوره FCE در آموزشگاه زبان اسپیکان به دو بخش Pre-FCE و FCE تقسیم بندی شده است که دوره Pre-FCE همانند جدول زیر در 6 ترم 12 جلسه ای و دوره FCE در 5 ترم 16 جلسه ای برگزار می گردد تا زبان آموزان با شرکت در این دوره ها علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان، برای شرکت در آزمون FCE دانشگاه کمبریج انگلستان آماده شوند.

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

دوره CAE

CAE مخفف عبارت (Certificate in Advanced English) می باشد و همانطور که از اسم آن پیداست آزمونی است که سطح علمی زبان آموزان را در سطوح پیشرفته بررسی و مورد ارزیابی قرار می دهد. امروزه برخی از موسسات آموزشی و دانشگاه های معتبر دنیا به جای مدرک IELTS معادل آن مدرک CAE را نیز به عنوان مدرک رسمی زبانی از دانشجویان جهت ثبت نام قبول می نمایند. آزمون حرفه‌ای و وزین CAE نیز از آزمون‌های مطرح و معتبر دانشگاه کمبریج انگلستان قلمداد می‌شود و در جدول پلکانی آزمون‌های رسمی دانشگاه کمبریج بالاتر از آزمون FCE قرار می گیرد. زبان آموزان در سراسر دنیا با شرکت در آزمون CAE می‌توانند دانش زبانی خود را در سطح پیشرفته مورد ارزیابی قرار دهند.

دوره CAE در آموزشگاه زبان اسپیکان همانند جدول زیر در 5 ترم 16 جلسه ای برگزار می گردد تا زبان آموزان با شرکت در این دوره ها علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان، برای شرکت در آزمون CAE دانشگاه کمبریج انگلستان آماده شوند.

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

دوره CPE

CPE مخفف عبارت (Certificate of Proficiency in English) و بعنوان پیشرفته ترین و بالاترین سطح امتحانات بین المللی زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج محسوب می گردد که در سطح C2 یا آخرین سطح شورای اروپا (CEFR) و همچنین سطح ٣ یا پیشرفته ترین سطح مدارک ملی بریتانیای کبیر می باشد. شرکت در آزمون CPEویژه افرادی است که مهارتهای زبانی پیشرفته انگلیسی را فرا گرفته و قادرند در تمام موقعیت های ارتباطی همانند یک فرد انگلیسی زبان صحبت کنند. بر اساس آمار و اطلاعات و استانداردهای دانشگاه کمبریج سطح زبانی کسانی که موفق به اخذ مدرک CPE میشوند در حد انگلیسی زبانان تحصیل کرده می باشد.

دوره CPE در آموزشگاه زبان اسپیکان همانند جدول زیر در 7 ترم 16 جلسه ای برگزار می گردد تا زبان آموزان با شرکت در این دوره ها علاوه بر تقویت چهار مهارت اصلی زبان، برای شرکت در آزمون CPE دانشگاه کمبریج انگلستان آماده شوند.

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

جهت دریافت وقت مشاوره رایگان اینجا کلیک نمایید

نحوه برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی بزرگسالان در آموزشگاه زبان اسپیکان

 • ترمیک عادی (3 جلسه 90 دقیقه ای در طول هفته - روزهای زوج یا فرد).
 • ترمیک فشرده (6 جلسه 90 دقیقه ای در طول هفته - روزهای زوج یا فرد).
 • ترمیک آخرهفته (1 جلسه 90 دقیقه ای عصر پنجشنبه و 2 جلسه 90 دقیقه ای صبح جمعه).

اهداف آموزشی دوره های زبان انگلیسی دانشگاه کمبریج انگلستان در آموزشگاه زبان اسپیکان

 • آموزش زبان انگلیسی به صورت آکادمیک منطبق با استاندارد دانشگاه کمبریج انگلستان.
 • آموزش چهار مهارت گفتاری، شنیداری، خواندن و نوشتن زبان انگلیسی از سطح مبتدی تا پیشرفته.
 • برگزاری آزمونهای مرحله ای و شبیه سازی شده جهت آشنا سازی زبان آموزان با ساختار کلی آزمونهای دانشگاه کمبریج انگلستان.
 • آماده‌ سازی زبان‌آموزان جهت شرکت در آزمونهای دانشگاه کمبریج انگلستان و دریافت مدرک بین المللی و مادام العمر.
 • ایجاد حس اعتماد به نفس در زبان آموزان به منظور قبولی در آزمون های اصلی دانشگاه کمبریج انگلستان.

تمایز خدمات آموزشی آموزشگاه زبان اسپیکان با سایر آموزشگاه ها

 • تنوع زمانبندی کلاسها مطابق با محدودیت های زمانی هر زبان آموز.
 • برگزاری کلاسها منطبق با هر رده سنی بصورت جداگانه.
 • کلاس های پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول دوره آموزش.
 • کلاس های مجهز به امکانات جدید آموزشی جهت فراگیری آسانتر.
 • استفاده از جدیدترین کتابهای روز دنیا منطبق با استانداردهای دانشگاه کمبریج (مجموعه کتب Gold و Objective).
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای در پایان هر ترم جهت مشاهده روند پیشرفت زبان آموزان.
 • کلاس های کم جمعیت 5 تا 7 نفره جهت یادگیری مفیدتر و استفاده بهینه از کلاس.
 • پیگیری مستمر روند یادگیری و پیشرفت زبان آموزان در طول دوره آموزش.
 • برگزاری آزمون های کمبریج توسط نماینده رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان در محل آموزشگاه اسپیکان.
 • ارائه مدرک رسمی و بین المللی از انگلستان به پس از موفقیت در آزمون.
 • 10% تخفیف ویژه جهت کلاسهای صبح و آخرهفته.
 • اعزام مدرسین حرفه ای به منزل و محل کار شما در تمامی نقاط.
 • اعزام مترجم همزمان باتجربه به شرکتها در تمامی نقاط تهران.
 • ارائه خدمات آموزشی به سازمانها، شرکتها، مدارس و مهدکودکها.
 • اعطای مدرک قابل استعلام و معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.

آزمون های اصلی دانشگاه کمبریج در هر فصل توسط نماینده رسمی دانشگاه کمبریج انگلستان در ایران برگزار می گردد و آموزشگاه زبان اسپیکان نیز با توجه به در اختیار داشتن امکانات فیزیکی و آموزشی لازم با رعایت استانداردهای بین‌المللی آزمون های مربوطه را در واحد آزمون خود برگزار می نماید.

جهت آشنایی بیشتر با آزمونها و مدارک دانشگاه کمبریج انگلستان اینجا کلیک نمایید

نظرات (10)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
 1. شیرین

آموزشگاه زبان به این میگن

همه چی عالیه

 
 1. ماهایا

قیمت دوره هاتون از همه جا بهتره

 
 1. معین

واقعا مدرک مستقیم از کمبریج میاد؟

 
 1. 5 / 5

بله، پس از قبولی در آزمون مورد نظر، مدرک شما از دانشگاه کمبریج انگلستان صادر و پس از 45 روز کاری به شما اعطا خواهد شد

 
 1. hamid

آموزشگاه زبان اسپیکان یکی از بهترین آموزشکاه های زبان تهران است
ممنوند از مدریت خوبشون

 
 1. reza

عالی بودییییید ممنون
برای درس خواندن در انگلستان چه دوره ای را پیشنهاد میکنید؟

 
 1. 4 / 5

اخذ مدرک آیلتس

 
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

اخبار آموزشگاه زبان اسپیکان

آرشیو

خدمات آنلاین آموزشگاه زبان اسپیکان

فروشگاه کتاب آموزشگاه زبان اسپیکان

لینک های مفید آموزشگاه زبان اسپیکان

 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
 دوره های کمبریج انگلستان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257