صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

درباره اسپیکان
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
درباره اسپیکان | آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان

سخنی کوتاه

امروزه با توجه به شتاب و پیشرفت علم و فناوری و ورود جهان به عرصه جدیدی از ارتباطات، دانستن یک یا چند زبان بین المللی نه تنها دیگر یک ابزار تجملی نبوده، بلکه به یک نیاز اساسی برای تمامی جوامع بشری نیز بدل گشته است. اگر مختصر تعمقی در اهمیت و ضرورتهای اساسی مورد نیاز برای زندگی بشر امروزی داشته باشیم درمیابیم که مهارت های ارتباط کلامی از جمله ی اساسی ترین مهارت ها برای زندگی در قرن بیست و یکم به شمار می آید و در این میان زبان به عنوان یکی از عمده ترین ابزارهای تعاملات اجتماعی در بهره گیری از منابع و مآخذ علمی و فناوریهای پیشرفته و نیز تعالی علمی و فرهنگی نقش مهمی را ایفا می نماید. از این رو اغلب افراد با توجه به شغل و رشته تحصیلی خود علاقمند یادگیری زبان در حوزه شغلی و تحصیلی خود به منظور ارتقای جایگاه شغلی و اجتماعی می باشند تا بتوانند به سهولت در تعاملات کاری و اجتماعی به نیازهای خود جامه عمل بپوشانند و بی شک ورود به عرصه یادگیری زبانهای خارجی مسیر هموارتری را در پیش روی ما قرار خواهد داد و آینده روشن تری را برای ما رقم خواهد زد.

مختصری از ما

موسسه آموزش زبان های خارجی اسپیکان فعالیت خود را از سال 1390 با اخذ مجوز از وزارت آموزش و پرورش که بالاترین ارگان آموزشی کشور می باشد آغاز نموده است و در حال حاضر به پشتوانه سالها تجربه در حوزه آموزش زبان های خارجی با استفاده از نوین ترین متدهای آموزشی منطبق با استانداردهای بین المللی روز دنیا و با بهره گیری از دانش اساتید کارآزموده و تحصیلکرده که حاصل سالها تجربه است، اقدام به برگزاری دوره های عمومی و تخصصی آموزش زبان انگلیسی، دوره آیلتس IELTS، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه و آموزش زبان ترکی استانبولی با تاکید بر سیاست نتیجه گرایی ویژه علاقمندان یادگیری نموده است و هم اکنون با بیش از صدها متقاضی در سال و همکاری با دهها مدرسه، و موسسات آموزشی از پیشگامان عرصه آموزش در شهر تهران می باشد.

چرا اسپیکان؟

باعث افتخار خواهد بود که موسسه زبان اسپیکان را برای رسیدن به اهداف بلند مدت آموزشی خود انتخاب می نمایید. در زیر نظر شما را به برخی از ویژگی های برتر موسسه جلب می نماییم.

 • دسترسی آسان به شعبات از تمامی نقاط شهر.
 • فضای دوستانه با پرسنل مجرب و دلسوز.
 • کلاسهایی با امکانات پیشرفته صوتی و تصویری.
 • گستره وسیعی از دوره های باکیفیت آموزشی.
 • برنامه های خاص مطابق با نیازهای شما.
 • توصیه 98 درصد از زبان آموزان موسسه.
 • مبتکر طرح پشتیبان آموزشی و کلاسهای رفع اشکال رایگان.

پرسنل صمیمی

پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پر انرژی توام با احترام می دانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری می نمایید پربار و خاطره انگیز باشد.

کیفیت تدریس اساتید ما

مدرسین اسپیکان همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای آموزشی می باشند. همه ی مدرسین ما سخت تلاش کرده اند تا مدارک حرفه ای خود را در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA (که جزو یکی از بالاترین مدارک تربیت مدرس محسوب می گردد) ارتقاء دهند. مدرسین ما به خوبی دانش خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز کرده اند و آمادگی برگزاری کلاسهای پربار و پرانرژی برای شما هستند. تمامی مدرسین ما با داشتن تجربه بیش از 5 سال، توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می شوند و همچنین کلیه مدرسین و زبان آموزان با حفظ استانداردهای آموزشی مورد حمایت کامل تیم آموزشی این دفتر می باشند.

سیستم آموزش ما

سیستم آموزشی اسپیکان به صورت ترکیبی می باشد بطوری که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده و هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است. دوره های عمومی و تخصصی آموزشگاه زبان اسپیکان انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه و مورد نیاز سازمان خود را انتخاب نمایید.

تمایز خدمات و ویژگی های ما

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • بهره گیری از اساتید باتجربه و تحصیلکرده دارای مدرک TTC, TESOL و CELTA.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • برگزاری کلاسهای رفع اشکال رایگان جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • برگزاری آزمونه ای مرحله ای در هر سطح با هدف سنجش پیشرفت.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • اعطای مدرک معتبر مورد تایید آموزش و پرورش پس از اتمام مقطع و قبولی در آزمون.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقطع پیشرفته جهت تدریس در موسسه زبان اسپیکان.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب تهران بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257