صفحه اصلی

دوره های آموزشی

زبان آموزان

اساتید

خدمات آنلاین

فروشگاه کتاب

اعطای نمایندگی

درباره اسپیکان

تماس با ما

بهترین آموزشگاه زبان در تهران
ورود ثبت

ورود

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان
 بهترین آموزشگاه زبان در تهران

بهترین آموزشگاه زبان در تهران بودن یقیناً ادعایی بسیار سخت و پرمسئولیت است، اما وقتی صحبت از بهترین آموزشگاه زبان در تهران به میان می آید، نام آموزشگاه زبان اسپیکان همواره در زمره موسسات برتر آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان ترکی استانبولی و آیلتس و مکالمه قرار خواهد گرفت. اما سوال واقعی اینجاست که آیا اساساً دلیلی بر این ادعا وجود دارد؟!

در ادامه به دلایل متعددی از برتری های آموزشگاه زبان اسپیکان اشاره خواهیم کرد که خود تصدیقی است بر این ادعا که موسسه زبان اسپیکان را در زمره بهترین آموزشگاه زبان در یوسف آباد و بهترین آموزشگاه زبان در تهرانپارس در مقایسه با سایر موسسات زبان قرار خواهد داد.

شعب اسپیکان

چرا بهترین آموزشگاه زبان در یوسف آباد؟

عنوان بهترین آموزشگاه زبان در یوسف آباد را می توان بدلیل رضایتمندی 91% از زبان آموزان شعبه و توصیه حدود 84% از آنها به سایرین در نظرسنجی هایی که پایان هر ترم انجام می گردد، دانست. زیرا موسسه زبان اسپیکان با حدود 70 نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و کار آزموده در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی 300 متر شامل 2 طبقه به همراه 13 کلاس درسی مجهز به سیستم LCD، کتابفروشی و کافی شاپ اختصاصی آماده ارائه خدمات نوین آموزشی برای تمامی رده های سنی خردسالان، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان می باشد. آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای پُرکاربرد دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیبی است که این شعبه را به بهترین آموزشگاه زبان در یوسف آباد بدل کرده است.

چرا بهترین آموزشگاه زبان در تهرانپارس؟

عنوان بهترین آموزشگاه زبان در شرق تهران (تهرانپارس) ادعایی واهی نیست، زیرا شعبه تهرانپارس موسسه زبان اسپیکان با حدود 50 نفر پرسنل اداری و آموزشی تحصیلکرده و با انگیزه در فضایی آموزشی با مساحت تقریبی 340 متر شامل 2 طبقه به همراه 12 کلاس درسی مجهز به مدرنترین سیستم خدمات رسانی آموزشی به متقاضیان در تمامی رده های سنی می باشد. دپارتمان های تخصصی آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان ترکی استانبولی، و سایر زبانهای روز دنیا از جمله آموزش زبان اسپانیایی، آموزش زبان ایتالیایی و آموزش زبان روسی و کلاسهای فشرده آمادگی آزمون آیلتس IELTS همراه با آزمونهای سنجش پیشرفت، کلاسهای رایگان رفع اشکال و ارائه کارنامه پایان ترم اینترنتی و سامانه آزمون تعیین سطح آنلاین از جمله خدمات آموزشی نوین و بی رقیبی است که این شعبه را در زمره بهترین آموزشگاه زبان در تهرانپارس (شرق تهران) قرار داده است.

سیستم آموزش ما

یکی از دلایل برتری موسسه زبان اسپیکان، سیستم آموزش ترکیبی آن می باشد، این سیستم به نحوی است که منتخبی از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی روش تدریس را بهمراه آموزش مهارتهای چهارگانه (Speaking, Listening, Reading, Writing) ترکیب کرده است که هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس مورد استفاده قرار می گیرد تا به این طریق از روش های کسل کننده و قدیمی که فقط بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارند اجتناب گردد. در انتهای هر ترم نیز، زبان آموزان در آزمون پایان ترم که بصورت کتبی و شفاهی برگزار می گردد شرکت خواهند کرد و در صورت کسب نمره قبولی به ترم بالاتر ارتقاء خواهند یافت. همچنین در پایان هر سطح برای زبان آموزان مدرک پایان دوره صادر خواهد شد که مورد تایید وزارت آموزش و پروش و قابل استعلام خواهد بود و در سایر موسسات کشور از اعتبار بالایی برخوردار هستند.

تنوع در ارائه دوره ها و زمانبندی کلاسها

یکی دیگر از دلایلی که اسپیکان را بعنوان بهترین آموزشگاه زبان تهران از سایر موسسات زبان متمایز می کند، ارائه دوره های متنوع آموزشی منطبق با استانداردهای روز دنیا همراه با آزمونهای مرحله ای سنجش پیشرفت است که با توجه به نیازهای آموزشی زبان آموزان و در نظر گرفتن محدودیت های زمانی، شرایط کاری، شرایط زندگی و تحصیلی آنها، بصورت کلاسهای نیمه گروهی و خصوصی با جدول زمانبندی مشخص و برگزار می گردد.

همچنین با توجه به اینکه تقویت مکالمه یکی از اصلی ترین اهداف در آموزش زبان های خارجی می باشد، مدیران و اساتید موسسه زبان اسپیکان تمامی تلاش خود را به کار بسته اند تا با ایجاد فضایی آموزشی، پویا و سرزنده فرصت یادگیری و تقویت مکالمه زبان را برای زبان آموزان فراهم سازند.

کیفیت تدریس اساتید

از دیگر دلایل بسیار مهمی که اسپیکان را به بهترین آموزشگاه زبان در تهران بدل کرده است، کیفیت تدریس اساتید این موسسه می باشد که همگی جوان، پرانرژی و باتجربه ی بالای تدریس می باشند. همه ی اساتید ما سخت تلاش کرده اند تا مدارک حرفه ای خود را در قالب آزمون های ارزیابی دانش تدریس کمبریج (TKT) و یا آزمون حرفه ای CELTA (که جزو یکی از بالاترین مدارک تربیت مدرس محسوب می گردد) ارتقاء دهند. اساتید ما همواره خود را با روش های نوین تدریس در دنیا به روز می نمایند و با وجود داشتن بیش از سالها تجربه ی تدریس و مدارک مرتبط تدریس، بطور مرتب توسط دفتر آموزش نظارت و هدایت می شوند تا از این طریق به بالاترین کیفیت تدریس برای انتقال مفاهیم زبانی به زبان آموزان دست یابند.

پرسنل کاملا حرفه ای

پرسنل ما در بخش های مختلف اداری و آموزشی خود را متعهد به پاسخگویی سوالات شما در اسرع وقت و ایجاد فضایی پر نشاط توام با احترام می دانند تا ساعاتی را که در موسسه سپری می نمایید لذت بخش و خاطره انگیز باشد.

سایر ویژگی ها و خدمات آموزشی

 • انجام تعیین سطح دقیق و استاندار توسط کارشناسان آموزشی منطبق با الگوی بین المللی CEFR.
 • استفاده از جدیدترین و بروزترین کتابها، منابع و نرم افزارهای کمک آموزشی روز دنیا.
 • کلاس های مجهز به امکانات صوتی و تصویری جهت فراگیری آسانتر.
 • برگزاری کلاسهای آموزشی به تفکیک رده سنی بزرگسالان، نوجوانان و کودکان.
 • تمرکز ویژه بر مهارت صحبت کردن که مهمترین هدف در آموزش زبان است.
 • برگزاری کلاسهای پشتیبانی و رفع اشکال رایگان در طول هر ترم جهت بررسی روند پیشرفت زبان آموزان.
 • امکان استخدام فارغ التحصیلان مقاطع پیشرفته جهت تدریس در شعب موسسه زبان اسپیکان.
 • ارائه کارنامه اینترنتی با نمودار مقایسه ای نمرات ترم های گذشته جهت بررسی روند پیشرفت.
 • دارا بودن سامانه آزمون تعیین سطح دقیق اینترنتی برای زبانهای انگلیسی، آلمانی و ترکی استانبولی.
 • اعطای مدرک معتبر پایان دوره مورد تایید وزارت آموزش و پرورش.
 • امکان جابجایی زبان آموزان بین شعب، بدون نیاز به آزمون تعیین سطح مجدد.
 • شهریه مناسب با توجه به ساعات و کیفیت آموزشی قابل ارائه.

اشاره به موارد فوق کافیست تا تصدیقی باشد بر این ادعا که می توان موسسه زبان اسپیکان را در زمره بهترین آموزشگاه زبان در تهران قرار داد.

سایر دوره های مرتبط

نظرات (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
در حال حاضر هیچ پیامی جهت نمایش وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید

ارسال نظر به عنوان مهمان. ثبت نام یا ورود به حساب کاربری
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location

درباره آموزشگاه زبان اسپیکان

آموزشگاه زبان های خارجی اسپیکان در سال 1390 با اخذ مجوز فعالیت از وزارت آموزش و پرورش کشور فعالیت خود را در شهر تهران با تشکیل دپارتمانی از متخصصین عرصه مدیریت و آموزش زبان های خارجی و با هدف ارتقاء سطح آموزشی جامعه و با تاکید بر سیاست کیفی سازی آغاز نموده است.

ارتباط با آموزشگاه زبان اسپیکان

شعبه مرکزی (یوسف آباد):
تهران، یوسف آباد، ضلع شمال شرقی میدان سلماس، کوچه دهم، پلاک 91
تلفن: 02188017039 | 02188636409 | 02188637534


شعبه شرق (تهرانپارس):
تهران، فلکه اول تهرانپارس، خیابان گلبرگ، بین خیابان کیخسروی و رشید،پلاک 54
تلفن: 02177742004 | 02177743257